Benefit pro zdravotníky (lázně, rehabilitace apod.)

Co to je?

Nabízíme program se zdravým cvičením pro zlepšení kondice a/nebo řešení bolestí zad, kloubů, vazů, úponů a svalů.

Připravený je pro Vás balíček FyzioFitness 10+1 hod., který je pro zdravotníky zdarma — ušetříte prakticky 10.000 Kč! Kdy jindy se podaří získat 100% slevu? Je to díky dotačnímu programu MZ ČR (viz níže) a slevě od nás.

K čemu je to dobré? Zlepšíte nejen své fyzické a psychické zdraví, ale dozvíte se i něco o svém těle a můžete se naučit cviky pro celý život. A i další služby našeho sportovního a zdravotnického centra jsou k dispozici.

To není vše!

V rámci tohoto benefitu můžete čerpat i jiné služby našeho centra (odkaz). Balíček lze i individuálně přizpůsobit.

Zaměřujeme se na řešení obtíží s pohybovými aparátem (ortopedie a fyzioterapie) a na zdravé kondiční cvičení různými způsoby (tzv. fyziofitness, jóga, kruhový trénink apod.). Výsledky lze podpořit i vhodnou stravou, a od toho tu jsou nutriční terapeuti.

Dále máme rehabilitační program pro pacienty po prodělaném COVID-19, kteří mají přetrvávající obtíže. Také pro těhotné máme fyzioterapeuty, kteří dokáží pomoci a poradit se specifiky tohoto stavu.

Jak získat benefit?

Zdravotníci s úvazkem v zařízení s lůžkovou péčí mají možnost čerpat benefit až 8000 Kč z dotace vyhlášené MZ ČR (odkaz). Zkontaktujte své personální odd. pro instrukce k uplatnění tohoto benefitu.

Podmínky: alespoň 60 odpracovaných dnů v období 1.3.-17.5. a zároveň úvazek min. 0,5. Tyto podmínky musí být splněny i pro období, kdy bude benefit čerpán.

FN Motol: Námi zaslanou fakturu spolu se žádostí o úhradu předkládejte na Personálním útvaru každé úterý a čtvrtek od 8.00 do 12.00 hod. slečně Kateřině Kupcové, číslo dveří 22

📄 >>> ODKAZ NA PŘEDVYPLNĚNOU ŽÁDOST O ÚHRADU (FN MOTOL)

MZ ČR VYHLÁSILO Mimořádný dotační program pro poskytovatele lůžkové péče s cílem prevence negativních dopadů psychické a fyzické zátěže a obnovy psychických a fyzických sil pro pracovníky ve zdravotnictví v souvislosti s epidemií covid-19 (ODKAZ)

“…s cílem prevence negativních dopadů psychické a fyzické zátěže a obnovy psychických a fyzických sil pro pracovníky ve zdravotnictví v souvislosti s epidemií COVID-19…”.

OBJEDNAT SE

Kontakty:

Tel.: 705 002 441
Email: info@biotion.cz 
Adresa: Křenova 438/1, 162 00 Praha 6

Jsme blízko!
Naproti metru Petřiny.
5 minut od Nemocnice Motol.