Benefit pro zdravotníky (i v 2022)

Možnost čerpání FKSP a využití dotace na lázně, rehabilitace a další zdravotní služby pro zdravotníky za účelem snížení dopadu COVID-19 pandemie.

Co to je?

Nabízíme program se zdravým cvičením pro zlepšení kondice a řešení bolestí zad, kloubů, vazů, úponů a svalů. Využít můžete i naše rehabilitační služby.

Připravený je pro Vás balíček FyzioFitness lekcí, který je pro zdravotníky zdarma — ušetříte téměř 10.000 Kč! Kdy jindy se podaří získat slevu 100 %? Do konce roku 2022 je to možné díky dotačnímu programu MZ ČR (viz níže) a díky slevě od nás. Akce se vztahuje i pro zdravotníky, kteří čerpají příspěvek z FKSP.

K čemu je to dobré? Zlepšíte nejen své fyzické a psychické zdraví, ale dozvíte se i něco o svém těle a můžete se naučit cviky pro celý život.

To není vše!

V rámci tohoto benefitu můžete čerpat i jiné služby našeho centra (odkaz). Balíček lze i individuálně přizpůsobit.

Zaměřujeme se na řešení obtíží s pohybovými aparátem (ortopedie a fyzioterapie) a na zdravé kondiční cvičení různými způsoby (cvičení s vlastní vahou, posilování, jóga, kruhový trénink, běh). Výsledky lze podpořit i vhodnou stravou, a o to se starají naši nutriční terapeuti.

Dále máme rehabilitační programy pro pacienty s různými obtížemi včetně bolestí pohybového aparátu, problémy s refluxem žaludečních šťáv (pálení žáhy…), stavy po operacích apod. Také pro těhotné máme fyzioterapeuty, kteří dokáží pomoci a poradit se specifiky tohoto stavu.

Jak získat benefit?

Zdravotníci s úvazkem v zařízení s lůžkovou péčí mají možnost čerpat benefit až 8000 Kč z dotace vyhlášené MZ ČR (odkaz). Zkontaktujte své personální odd. pro instrukce k uplatnění tohoto benefitu.

Podmínky: alespoň 60 odpracovaných dnů v období 1.3.-17.5.2021 a zároveň úvazek min. 0,5. Tyto podmínky musí být splněny i pro období, kdy bude benefit čerpán.

FN Motol: Námi zaslanou fakturu spolu se žádostí o úhradu (odkaz níže) předkládejte na Personálním útvaru slečně Kateřině Kupcové, číslo dveří 12 v 1. patře ředitelství FNM (od 1. května 2022 úřední hodiny jen v pátek).

📄 >>> ODKAZ NA PŘEDVYPLNĚNOU ŽÁDOST O ÚHRADU (FN MOTOL)

Informace o dotaci: MZ ČR VYHLÁSILO Mimořádný dotační program pro poskytovatele lůžkové péče s cílem prevence negativních dopadů psychické a fyzické zátěže a obnovy psychických a fyzických sil pro pracovníky ve zdravotnictví v souvislosti s epidemií covid-19 (ODKAZ)

“…s cílem prevence negativních dopadů psychické a fyzické zátěže a obnovy psychických a fyzických sil pro pracovníky ve zdravotnictví v souvislosti s epidemií COVID-19…”.

Objednat se nebo získat informace zde:

    Kontakty:

    Tel.: 705 002 441

    Email: info@biotion.cz

    Adresa: Křenova 438/1, 162 00 Praha 6

    Jsme blízko! Naproti metru Petřiny. 5 minut od Nemocnice Motol.